Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

28 maja o godzinie 15 w Urzędzie Miasta odbyła się I Uroczysta Sesja Młodzieżowej Rady Miasta. Na sesji naszą szkołę reprezentowało sześciu uczniów. Bardzo się cieszymy ponieważ Przewodniczącą Młodzieżowej Rady Miasta została nasza przedstawicielka.

Serdecznie gratulujemy!

UWAGA!!!

Informujemy, że dnia 28.05.2018r. odbędzie się głosowanie na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego i Reprezentanta ds. Mediacji w Sytuacjach Konfliktu Między Uczniami.

W związku ze zbliżającymi się wyborami na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego i Reprezentanta Młodzieży do spraw mediacji w sytuacji konfliktu między uczniami poszukujemy wśród uczniów klas I. i II. kandydatów na wyżej wymienione funkcje.

Chętnych do pracy w Komisji wyborczej, nadzorującej przebieg wyboru przedstawicieli szkoły do Młodzieżowej Rady Miasta Biała Podlaska, prosimy o zgłoszenia do opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Termin zgłaszania kandydatur do składu Komisji wyborczej upływa 10 kwietnia (wtorek).