tenis-stolowyUkazujący się od ponad 35 lat tygodnik „Słowo Podlasia” zaprasza do udziału w XXXI Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego o puchar „Słowa Podlasia”. Impreza odbędzie się 29 marca w nowej hali Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II przy ul. Sidorskiej 105 w Białej Podlaskiej, a na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Pingpongiści rywalizować będą w pięciu kategoriach wiekowych – dwóch kobiecych (szkoły podstawowe i pozostałe) oraz trzech męskich (szkoły podstawowe, gimnazja i pozostali). Następnie przyjdzie czas na pojedynki o główne puchary. W przypadku kobiet do walki przystąpią zwycięzczynie obu kategorii. Z kolei u mężczyzn w półfinałach zmierzą się najlepsi w młodzieżowych kategoriach oraz finaliści najstarszej grupy zawodników, a następnie wygrani przystąpią do gry o najcenniejsze trofeum.

Udział w turnieju mogą wziąć jedynie pingpongistki i pingpongiści z woj. lubelskiego oraz z pow. łosickiego. Zgłoszenia pisemne, telefoniczne, pocztą elektroniczną lub osobiście – z podaniem roku urodzenia, miejsca nauki, pracy lub klubu – przyjmuje sekretariat „Słowa Podlasia”, mieszczący się przy ul. Warszawskiej 15 w Białej Podlaskiej (tel. 83 344-75-54 lub 604 474 481, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Ostatnim terminem zapisu będzie 26 marca (czwartek), do godz. 16. Opłata wpisowa, przyjmowana w dniu zawodów do godz. 9.30, wynosi: 10 zł – dorośli, 5 zł – uczniowie. Uwaga – w dniu turnieju zapisy nie będą przyjmowane. (rl)