EKONOMIK ZAPRASZA!!! Zapoznaj się z naszą ofertą!

• Kierunki 2019
  • fryzjer
  • programista
  • rachmistrz

dzien humanistyczny1413 marca 2014 r. w naszej szkole miał miejsce Dzień Humanistyczny, którego tematem przewodnim byli bialscy Radziwiłłowie. Wprowadzeniem do zagadnienia była prelekcja pana Szczepana Kalinowskiego pt. „Radziwiłłowie w Białej”, rozwinięciem zaś - przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy I Tb oraz I Ti pod kierunkiem pani Agnieszki Struk.

Scenariusz przedstawienia oparty został na powieści J.I Kraszewskiego pt. „Na bialskim zamku”.

Tego dnia odbyły się również konkursy: historyczny i ortograficzny. Przed biblioteką obejrzeć można było prace uczniów biorących udział w konkursie plastycznym: „ Biała Podlaska w czasach Radziwiłłów”. Podczas przerw odbywały się pokazy prezentacji multimedialnych o zabytkach Białej Podlaskiej i rodzie Radziwiłłów. Przed aulą prezentowany był również komiks poświęcony historii Białej Podlaskiej w czasach Radziwiłłów. Uroczyście wręczono dyplomy i nagrody laureatom szkolnych konkursów humanistycznych. Dzień Humanistyczny uświetnił występ zespołu młodzieżowego „Wierzbaki” .

W miłej, naukowej atmosferze spędziliśmy ten dzień, dlatego z niecierpliwością czekamy następnego roku.

Dekoracje do przedstawienia wykonała pani Wiesława Migasiuk".

na rok szkolny 2024/2025

e edukacja l