EKONOMIK ZAPRASZA!!! Zapoznaj się z naszą ofertą!

• Kierunki 2019
  • fryzjer
  • programista
  • rachmistrz

olimpiadaUczennica naszej szkoły, Izabela Dąbrowska z klasy 3 TL o profilu technik logistyk, zajęła pierwsze miejsce w VII Ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy SPEDYCJA - TRANSPORT - CŁO, która odbyła się 12 czerwca 2014 r. Konkurs organizowany jest przez Studium Celne w Białej Podlaskiej wspólnie z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Przewoźników oraz Izbą Celną w Białej Podlaskiej.

Hasłem przewodnim tegorocznej olimpiady było „Bezpieczeństwo w transporcie drogowym”. Co roku w konkursie uczestniczą przedsiębiorcy i pracownicy firm spedycyjnych, transportowych, agencji celnych, centrów logistycznych i firm prowadzących wymianę towarową z zagranicą oraz studenci. Po raz pierwszy zwyciężczynią została uczennica szkoły średniej. Izabela Dąbrowska wykazując się szeroką wiedzą z zakresu spedycji, transportu i logistyki pokonała starszych od siebie uczestników i praktyków z branży transportowo-spedycyjnej.

W nagrodę zwyciężczyni została zaproszona na Zjazd Przewoźników Polskich, który odbył się 13 czerwca 2014 roku w Stadninie Koni Arabskich w Janowie Podlaskim, gdzie laureatce wręczono puchar Szefa Służby Celnej, dyplom oraz nagrodę rzeczową.

Serdecznie gratulujemy sukcesu.

olimpiada