EKONOMIK ZAPRASZA!!! Zapoznaj się z naszą ofertą!

• Kierunki 2019
  • fryzjer
  • programista
  • rachmistrz

dsc0961Dnia 7 października b.r. w naszej szkole miało miejsce publiczne czytanie „Pana Wołodyjowskiego”. W role sienkiewiczowskich postaci wcielili się członkowie Bialskiej Rady Seniorów oraz czwórka naszych uczniów z klas: 1 d, 4a i 4 c. Inicjatorką przedsięwzięcia była pani Maria Skonieczna, przewodnicząca Bialskiej Rady Seniorów.

Wydarzenie to było odpowiedzią na apel prezydenta Bronisława Komorowskiego o udział w akcji Narodowego Czytania, a jednocześnie nawiązaniem do zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości. Było też wyrazem hołdu walczącym o niepodległość naszej Ojczyzny oraz wyrazem szacunku wobec tych, którzy dbali o zachowanie pamięci o wolnej Rzeczpospolitej, wlewali otuchę w serca zgnębionych Polaków i uczyli patriotyzmu młode pokolenia – tak, jak polski noblista Henryk Sienkiewicz.

Tak odmienny od dotychczasowych pomysłów sposób upamiętniania Narodowego Święta Niepodległości spotkał się z dużym entuzjazmem zaproszonej na spotkanie młodzieży.

Foto: Szkolne Koło Fotograficzne

na rok szkolny 2024/2025