EKONOMIK ZAPRASZA!!! Zapoznaj się z naszą ofertą!

• Kierunki 2019
  • fryzjer
  • programista
  • rachmistrz

anttW niedzielę 8 lutego odbył się pierwszy tego typu projekt społeczny „Aktywność na Tip Top” organizowany w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Został on zorganizowany przez uczniów naszej szkoły.

Spotkanie z dietetykiem, możliwość prywatnych konsultacji. Na wszystkie pytania odpowiadał Mateusz Dziekan. Trenerzy personalni i jednocześnie właściciele siłowni Goliat Klubu, Robert Sierpatowski i Elżbieta Kurkowska pokazali jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia. A wszystkich przybyłych gości czekał syto zastawiony stół z pysznymi zdrowymi potrawami.

Naukę Break Dance poprowadzili Piotr Kirczuk, Michał Ajziuk oraz Maciej Zabielski. Ich pokaz tańca wyjątkowo przyciągał uwagę i wzbudzał podziw. Ponadto organizatorzy przygotowali konkursy z nagrodami ufundowane przez siłownię Goliat Klub, restaurację Juice Coffee i poradnię dietetyczną.

Poczęstunek został wykonany przez Warsztaty Szkolne działające przy Zespole Szkół Zawodowych nr 1. Całe wydarzenie odbyło się dzięki uprzejmości dyrektora ZSZ1 Ireneusza Długołęckiego oraz prezydenta Dariusza Stefaniuka, który objął projekt honorowym patronatem.

na rok szkolny 2024/2025

e edukacja l