EKONOMIK ZAPRASZA!!! Zapoznaj się z naszą ofertą!

• Kierunki 2019
  • fryzjer
  • programista
  • rachmistrz

pf201519 marca 2015 r odbył się w Białej Podlaskiej kolejny już XIV Regionalny Konkurs Piosenki Francuskiej organizowany przez Bialskie Centrum Kultury w Klubie Kultury „Piast” . Co roku konkurs organizowany jest dzięki współpracy Białej Podlaskiej z regionem Deux-Sèvres we Francjioraz przy zaangażowaniu Ośrodka Francuskiego Deux-Sèvres w Białej Podlaskiej.

Konkurs ma na celu promocję kultury francuskiej i języka francuskiego.

Z mikrofonem przed publicznością zaprezentowało się ponad trzydziestu młodych ludzi ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w naszym regionie.

Nasza szkoła była reprezentowana przez Karolinę Osypiuk z klasy 1 Ta, która wykonała piosenkę „Gitan” - Garou,  Annę Rydel z 3 Td, która wystąpiła z piosenką „On ira” - Zaz  oraz Agatę Reszko z klasy 4Tl wykonującą piosenkę Céline Dion „ Le ballet”.  Dziewczyny poświęciły dużo czasu, pracy i energii aby solidnie przygotować się do tego konkursu i efekty tej pracy były widoczne na scenie. Rywalizacja była na bardzo wysokim poziomie. Warto było powalczyć, ponieważ w tym roku możemy poszczycić się wyróżnieniem Agaty Reszko w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Serdecznie gratulujemy naszym dzielnym uczestniczkom i życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy chętnych do podjęcia tego wyzwania w przyszłym roku.

pf2015

pf2015 1