Ze świąteczną wizytą w świetlicy

Ze świąteczną wizytą w świetlicy "Dziupla"

15 grudnia  b.r w ramach promocji idei wzajemnej międzyludzkiej pomocy wśród dzieci i młodzieży odwiedziliśmy podopiecznych ze świetlicy Dziupla. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy przysmaki, które od lat kojarzą się ze Świętem Bożego Narodzenia – były to ...

Najlepiej znają swoje prawa

Najlepiej znają swoje prawa

Zwyciężczynią konkursu „Prawa dziecka i ucznia”, zorganizowanego przez szkolnego Rzecznika Praw Ucznia, została Izabela Kalinowska z klasy 1 Tb. Drugie miejsce przypadło Agnieszce Pożaroszczyk z klasy 1 Ta, a trzecie Michałowi Fąfara z klasy 1 Tf. Wymienieni pierwszoklasiści wykazali...

Kolejne porozumienie z uczelnią

Kolejne porozumienie z uczelnią

20 grudnia b.r dyrektor naszej szkoły zawarł porozumienie o współpracy z prof. dr hab. Zbigniewem Grądzkim, Prorektorem ds. Nauki, Wdrożeń i Współpracy Międzynarodowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Umowa dotyczy zasad  współdziałania w zakresie pogłębiania...

Konkurs plastyczny na

Konkurs plastyczny na "Kartę Świąteczną"

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia został zorganizowany przez BCK Klub Kultury ,,Scena" w Białej Podlaskiej konkurs plastyczny na ,,Kartę świąteczną". Uczennice naszej szkoły wzięły udział w tym konkursie. Dnia 16 grudnia 2016 r. podczas ,,Jarmarku Bożonarodzeniowego" na Placu Wolności odbyło się...

Sukces w Olimpiadzie Wiedzy o Mediach

Sukces w Olimpiadzie Wiedzy o Mediach

16 grudnia b.r  odbył się drugi etap III edycji Interdyscyplinarnej Olimpiady Wiedzy o Mediach. Konkurs, zorganizowany z inicjatywy uczelni z całego kraju, daje szansę młodym ludziom nie tylko rozwinąć swoje umiejętności z zakresu edukacji społeczno-medialnej ale jest szansą...

 • Ze świąteczną wizytą w świetlicy

  Ze świąteczną wizytą w świetlicy "Dziupla"

 • Najlepiej znają swoje prawa

  Najlepiej znają swoje prawa

 • Kolejne porozumienie z uczelnią

  Kolejne porozumienie z uczelnią

 • Konkurs plastyczny na

  Konkurs plastyczny na "Kartę Świąteczną"

 • Sukces w Olimpiadzie Wiedzy o Mediach

  Sukces w Olimpiadzie Wiedzy o Mediach

W dniu 3 listopada 2009 roku uczniowie kończący naukę w Zespole Szkół zawodowych nr 1 pisali próbny egzamin maturalny z matematyki. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Galeria zdjęć

 

 

 

Kalendarz wydarzeń

Styczeń 2017
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Zbliżają się...

Brak wydarzeń

Rekrutacja

 Na rok szk. 2016/2017

Do szkół ponadgimnazjalnych

 

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

 

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

Nasze serwisy

Internat

logo_internat

zes

Platforma e - learningowa ZSZ nr 1

Akademia cisco

kadr

Film promujący ZSZ nr 1

Wirtualny spacer

po ZSZ nr 1

virtualny

darczyncy festynu

Strony projektów

jdbl_baner
mapka_logo
 logo comenius
logo vector