EKONOMIK ZAPRASZA!!! Zapoznaj się z naszą ofertą!

• Kierunki 2019
  • fryzjer
  • programista
  • rachmistrz

newsletter 2 strona001Zapraszamy do zapoznania się z treścią pierwszego numeru gazetki szkolnej w nowym składzie dziennikarskim. Link >> Artykuły w niej zawarte zostały napisane przez uczniów naszej szkoły w ramach pracy Koła Dziennikarskiego, które wznowiło swoją działalność we wrześniu b.r.

Jesteśmy otwarci także na Wasze propozycje. Każdy z Was może publikować swoje własne teksty (nie tylko poetyckie) lub inne interesujące materiały. Zapraszamy do współpracy z naszym zespołem, chętnie poszerzymy jego skład o stałych lub okazjonalnych korespondentów. Więcej informacji udzielają: pani Marta Sawtyruk i Jola Kostyra, uczennica klasy 2 Tl (redaktor naczelna).

dres meilowy pod który można nadsyłać autorskie teksty – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja gazetki

na rok szkolny 2024/2025