fitnessZ inicjatywy Samorządu Uczniowskiego 21 marca w naszej szkole odbył się I Maraton Fitness.

Dzięki uprzejmości władz bialskiej AWF, maraton poprowadziła mgr Aleksandra Dębowska - wykładowca uczelni, ale przede wszystkim specjalistka w tej dziedzinie.

W zabawie wzięło udział ponad 60 uczniów, zarówno dziewcząt jak i chłopców.

Maraton trwał trzy godziny, ale dzielnie ukończyli go wszyscy uczestnicy. Zmczęni ale szczęśliwi pokazali innym, jak aktywnie można spędzić "dzień wagarowicza".

Uczestnicy jednogłośnie podjęli decyzję o kolejnym maratonie, który ma odbyć się jeszcze w tym roku szkolnym.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnej zabawy.

Za pomoc w oraganizacji i przeprowadzeniu inicjatywy dziękujemy serdecznie p. Agnieszce Dziewulak, p. Marioli Kurzyńskiej, p. Annie Choromańskiej oraz p. Wiesławowi Kameckiemu.

Ekonomik TV - najświeższe informacje z życia szkoły