Dnia 18 listopada dziewczęta pod opieką wychowawców W.Kozakiewicz, K.Kulhawczuk, M.Szczygielskiej wyszły do kina na zabawną, romantyczną komedię pt. "DZIEŃ DOBRY KOCHAM CIĘ".
Wyjście zostało zorganizowane przez Samorząd Internatu.
Wyjście do kina na film "Dzień dobry, kocham Cię"
- Szczegóły
- Autor: Wioletta Kozakiewicz
- Odsłon: 2221



