„Czytanie to podróż po świecie, który istnieje tylko dzięki słowom”- Carlos Ruiz Zafon

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie Pięknego Czytania, który odbędzie się w piątek- 14 listopada o godz.10.45 w bibliotece.

To wyjątkowa okazja, aby:

- zaprezentować swój talent i wrażliwość literacką,

- podzielić się interpretacją wybranych tekstów,

- wprowadzić słuchaczy w świat literackich emocji i piękna języka.

Najlepsi uczestnicy otrzymają nagrody, a każdy – niezapomniane doświadczenie i nową przygodę z literaturą.

Przyjdźcie, czytajcie, zachwycajcie - bo każdy głos ma moc opowiedzenia niezwykłej historii.