SeminariumDnia 22.10.2024 r w Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie odbyło się seminarium „Języki ważne czy nieważne” w którym udział wzięły nauczycielki języka angielskiego Sylwia Łęczycka Ozimek i Katarzyna Kossowska. Wydarzenie miało na celu popularyzację wiedzy nt. wielojęzyczności i bogactwa kulturowego UE oraz możliwości realizacji międzynarodowych projektów edukacyjnych Erasmus+ w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych.

Szkolenie  stworzyło możliwość spotkania z ekspertami ds. edukacji wielojęzycznej, wymianę doświadczeń z innymi nauczycielami, szansę na rozwój własny oraz uczniów oraz zyskanie nowej perspektywy zakresie kształcenia językowego.

Seminarium językowe
Seminarium językowe
Seminarium językowe
Seminarium językowe
Seminarium językowe
Seminarium językowe
Seminarium językowe
Seminarium językowe