Uczniowie klas 3TL i 4TL naszej szkoły wzięli udział w seminarium naukowym zorganizowanym z okazji Dnia Drogowca i Transportowca w Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.
Wydarzenie było doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy na temat inwestycji drogowych oraz przyszłości transportu i sektora TSL w Polsce.
Podczas seminarium uczniowie mieli możliwość wysłuchania wystąpień ekspertów z branży oraz zapoznania się z realiami pracy w sektorze transportu i logistyki. Udział w wydarzeniu pozwolił także na nawiązanie cennych kontaktów oraz lepsze poznanie potencjalnych ścieżek kariery.
Opiekę nad uczniami sprawowały Pani Patrycja Mika oraz Pani Agata Steckiewicz.



















