foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

ewa szymczuk m wynikUczennica klasy I Te, Ewa Szymczuk, od wielu lat pasjonuje się sztukami walki. Dzięki swojej systematyczności, determinacji, samodyscyplinie i zaangażowaniu Ewa osiąga coraz większe sukcesy w Teakwon-do. Podczas XVII Międzynarodowego Turnieju Taekwon-do Mazovia Masters w Ciechanowie, który odbył się 21 października, Ewa zajęła I miejsce w walkach 58 kg juniorek młodszych 6-3 GUP oraz I miejsce w technikach specjalnych juniorek młodszych. Za sukcesami Ewy Szymczuk stoi jej trener, pan Zbigniew Kapela.

Czytaj więcej...

Rejon sztafetowe biegi przełajoweZ bardzo dobrej strony pokazali się uczniowie naszej szkoły wygrywając Finał Rejonu sztafetowych biegów przełajowych, które odbyły się 12 października 2023 w Adamowie. Po pasjonujących ostatnich metrach rywalizacji z IV LO z Białej Podlaskiej udało się awansować z 1 miejsca na finał wojewódzki zaplanowany na  najbliższy wtorek 24 października           w Tomaszowie Lubelskim.

Nasz zespół biegał w składzie: Jakub Ostapczuk, Jakub Kondraciuk, Karol Głowacki, Sebastian Rogoźnicki, Szymon Arseniuk, Igor Gawda oraz Jakub Sidorczuk.

Czytaj więcej...

Taneczny Deptak 2018 fotoVI Szkolne Prezentacje Tańca
„Taneczny Deptak”

07. 12. 2018r (piątek) godzina 11.00, aula szkolna

Uczestnicy zgłaszają swój udział do dnia. 23.11. 2018r. organizatorom:
Violetta Jaroszek - pomoc artystyczna
Jolanta Litwiniuk - przyjmowanie kart zgłoszeń
Michał Aleksandrowicz, Michał Kwiecień - oprawa techniczna.

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do zabawy!!!

Czytaj więcej...

60Dnia 21.03.2018r. odbyły się eliminacje Licealiady koszykówki chłopców. Po dramatycznym meczu z II LO im. Emilii Plater,  wygranym 2 punktami oraz wygraną z LO Katolickim,  wyszliśmy z grupy. „Pierwszy dzień wiosny” okazał się szczęśliwym. Zmotywował nas do dalszej pracy i dał zastrzyk pozytywnej energii.

Czytaj więcej...

5915 marca b.r. reprezentacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w eliminacjach rejonowych w piłce ręcznej chłopców. Do kolejnego etapu rozgrywek przystąpiliśmy z dużym optymizmem. Nie lekceważyliśmy przeciwników, wiedzieliśmy doskonale, jaką siłą dysponuje zespół. Końcowe momenty meczu z ZSP z Radzynia Podlaskiego nie były porywające, ale bardzo dramatyczne. W ostatnich meczowych sekundach szczęśliwie zdobyliśmy upragnioną bramkę i zwyciężyliśmy.

Czytaj więcej...

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz