foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

erasmusUWAGA!

ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ UCZESTNIKÓW

PROJEKTU KA1 YOUTH „UNIEUROPE” W MADRYCIE:

„EUROPEAN CITIZENSHIP – MIESZKANIEC EUROPY”

projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej,

realizowany w ramach programu Erasmus+

Nasza szkoła zaprasza na wyjazd do Madrytu w Hiszpanii w dn. 14-19.11.2021r. Mamy 5 miejsc dla uczennic i uczniów znających język angielski w stopniu co najmniej średniozaawansowanym, pełnoletnich i zaszczepionych przeciw COVID-19 lub deklarujących zaszczepienie przed wyjazdem (wymóg organizatora hiszpańskiego).

W ramach projektu 40 uczennic i uczniów z 8 państw europejskich (Chorwacja, Francja, Grecja, Hiszpania, Polska, Portugalia, Rumunia i Włochy) spotka się w stolicy Hiszpanii. W trakcie zaplanowanych zajęć uczniowie naszej szkoły poznają młodych ludzi z siedmiu państw zjednoczonej Europy i dowiedzą się, co oznacza bycie jej obywatelem.

Projekt jest organizowany przez organizację hiszpańską „MAD for Europe” i całkowicie finansowany przez UE w ramach programu „Erasmus +”. Załączona prezentacja przybliży Wam cele i sposób realizacji projektu.

Proszę wypełnić komputerowo załączony formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , złożyć odręczne podpisy (uczennica/uczeń i rodzic/opiekun prawny) i przekazać wydrukowany formularz w terminie do 5.10.2021r. (wtorek) opiekunowi wyjazdu – nauczycielowi języka angielskiego p. Renacie Saleckiej, która udziela wszelkich dodatkowych informacji.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz