foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

30 1W dniu 19.11.2019 r. pracownicy biblioteki szkolnej zorganizowali   kiermasz charytatywny „ PRZYTUL TYGRYSA ”oraz  zbiórkę do puszek kwestarskich. Pieniądze przeznaczone zostały na pomoc tygrysom, które po traumatycznym transporcie z Włoch utknęły na granicy z Białorusią.  Obecnie zwierzęta przebywają w poznańskim ZOO. 

 Pieniądze ze zbiórki oraz dochód  z kiermaszu książek, który pozyskaliśmy   jako dar od uczniów i pracowników szkoły, przeznaczone zostaną na ich leczenie, wyżywienie oraz transport  do Azylu  dla dzikich zwierząt  w Hiszpanii.

 Uczniowie i nauczyciele  naszej szkoły podarowali na ten cel 92 książki. Podczas kiermaszu sprzedano 30pozycji .  Pozyskane  fundusze z kiermaszu  i zbiórki do puszek  kwestarskich  wyniosły 253  zł ,które wpłacono na konto poznańskiego ZOO.

 W ten sposób mamy swój wkład w ratowanie tych pięknych lecz skrzywdzonych przez ludzi zwierząt. 

Wszystkim zaangażowanym w pomoc rzeczową i organizacyjną serdecznie dziękujemy – panie bibliotekarki

Zdjęcia: Tomasz Gustyn, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie