probna_operonDla wszystkich zainteresowanych publikujemy harmonogram próbnych egzaminów maturalnych z cyklu "Próbna matura z Operonem". Jest on dostępny w menu "Matura" - zakładka "Egzaminy próbne". Dodatkowo terminy egzaminów zostały naniesione do kalendarza oraz "przypominajki". Zachęcamy do zapoznania się.

Jednocześnie informujemy, że nie ponosimy winy za wszelkie zmiany w harmonogramie wynikłe od momentu niniejszej publikacji, o których nie zostaliśmy poinformowani. Nadal najbardziej wiążącym dokumentem pozostaje Księga Zarządzeń!

Uwaga! Informacja dodtycząca "próby" z przedmiotów dodatkowych

Uczeń przystępuje do "próby" z pierwszego zadeklarowanego przedmiotu. Jeśli pierwszym zadeklarowanym przedmiotem jest informatyka, uczeń zdaje "próbę" z drugiego zadeklarowanego przedmiotu. Z języków obcych - dodatkowych - próby nie ma.

Pozostałe informacje dotyczące egzaminów:

Czas trwania:

j. polski, matematyka - PP - 170 minut, PR - 180 minut

j. obce - PP - 120 minut, PR - cz. I - 120 minut, cz. II - 70 minut

historia, biologia, chemia, fizyka i astronomia, geografia - PP - 120 minut, PR - 150 minut

wos - PP - 120 minut, PR - 180 minut

Inne postanowienia:

1. Spotkanie organizacyjne w każdum dniu egzaminu próbnego z Dyrektorem Szkoły o godz. 8.30

2.Za przygotowanie sali i niezbędnych pomocy odpowiadają wyznaczeni opiekunowie sal i Zespoły Nadzorujące

3.Prace maturalne sprawdzają nauczyciele specjaliści w terminie do 11 grudnia b.r., dokładnie omawiają z maturzystami wspierając się informatorami OKE. Sprawdzone prace proszę złożyć do 14 grudnia do Pani Dyerktor

4. Zestawienia wyników matury próbnej dokonują w pierwszej kolejności nauczyciele uczący do 14 grudnia a do 17 grudnia nauczyciele odpowiedialni za poszczególne przedmioty (nazwiska w Księdze Zarządzeń)