p128006510 października b. r. w Bibliotece Pedagogicznej odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego „Zaczynając od wiersza“ z udziałem uczniów naszej szkoły. Celem konkursu było promowanie czytelnictwa wśród młodzieży ze szczególnym uwrażliwieniem na czytanie poezji, rozwijanie kreatywności oraz propagowanie sztuki fotografowania jako jednej z form wypowiedzi artystycznej. Uczestnicy V edycji konkursu, uczniowie szkół ponadpodstawowych, mieli za zadanie przygotować zdjęcie inspirowane dowolnym fragmentem wiersza Czesława Miłosza pt. „Oczy”. Spośród 8 uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę w międzyszkolnych eliminacjach, drugie miejsce zdobyła Valeryia Dubrowskaya z kl. 1sTP, a wyróżnienie otrzymała Patrycja Dadacz z kl. 3Tf.

Pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie otrzymali:

Alicja Geresz – kl. 1aTP

Dominika Nieścioruk – kl.1pTP

Julia Szulganiuk-kl. 2Tt

Dominika Jaworska - kl. 2Tt

Weronika Pyl – kl.2Th

Kacper Głowacki – kl.2Th

Magdalena Wawryniuk – kl.3Tf

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji!