1„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia.”

W środę, 1 września w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/2022. Z tej okazji w auli odbył się uroczysty apel z udziałem dyrekcji szkoły, nauczycieli i przedstawicieli szkolnej społeczności. W części oficjalnej spotkania głos zabrał dyrektor szkoły, Pan Ireneusz Długołęcki, który szczególnie gorąco powitał uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Życząc młodzieży wytrwałości w dążeniu do celu, podkreślił znaczenie edukacji i rozwoju intelektualnego w życiu każdego młodego człowieka. Następnie, uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się na klasowe spotkania w wyznaczonych salach.

Poniżej znajduje się inauguracja roku szkolnego 2021/2022 w obiektywie Szkolnego Koła Fotograficznego KADR