foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

1.1Uczniowie naszej szkoły angażujący się systematycznie w udzielanie korepetycji dzieciom z rodzin zastępczych uczestniczyli w szkoleniu "Rozwój kompetencji komunikacyjnych" dnia 20 listopada 2023 w ośrodku Caritas na ul. Warszawskiej. Było to szkolenie dla wolontariuszy, którzy angażują się w różną pomoc, służąc dzieciom z rodzin zastępczych.

Celem szkolenia był rozwój kompetencji komunikacyjnych, poznanie sposobów i stylów komunikacji oraz wynikających z nich barier komunikacyjnych. Szkolenie odbyło się w ramach kampanii promującej rodzicielstwo zastępcze "Poszukiwany - Poszukiwana". Poprowadziła je psycholog Agnieszka Łukaszuk z centrum terapeutycznego F.H.U."ACORD" Jowita Władyczuk.

 

Drodzy uczniowie: Karolu, Aleksandro i Radosławie oraz nieobecny na szkoleniu Tomaszu, dziękujemy Wam za wytrwałość w pomocy i chęć rozwoju własnych kompetencji.

Zapraszamy uczniów zainteresowanych pomocą dzieciom z rodzin zastępczych do współpracy.

Małgorzata Kochajewska

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz