foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

 112745195480460771704.12.2019 r. uczniowie klasy 3Tm, pod opieką p. Wiolety Kuliczanki i Agnieszki Brodackiej-Hordejuk, udali się do Szkoły Podstawowej Specjalnej dla Dzieci z Autyzmem i Niepełnosprawnościami Sprzężonymi  ,,Wspólny Świat ” przy ul. Pokoju 22 w Białej Podlaskiej. Na zorganizowanych warsztatach podopieczni ,,Wspólnego Świata” mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę w zakresie cukiernictwa i doskonalić swoją samodzielność. Wykonywanie świątecznych pierniczków sprawiało im ogromną radość, widać było w nich zaangażowanie oraz satysfakcję z tego, że udało im się tak pięknie udekorować pierniki ozdobami z masy cukrowej oraz  różnych posypek.

Młodzież naszej szkoły pomagała podopiecznym i udzielała cennych wskazówek. Było to dla nas ubogacające doświadczenie, które pozwoliło inaczej spojrzeć na wiele kwestii i na chwilę zatrzymać się, zastanowić się nad tym, co jest w życiu naprawdę ważne. Będąc we ,,Wspólnym świecie” spotkaliśmy się z ogromną życzliwością ze strony dyrekcji, wychowawców a także podopiecznych tamtejszej placówki.

Wspólnie spędzony czas upłynął nam w miłej i twórczej atmosferze, a na  zakończenie  uczniowie szkoły podstawowej wraz z wychowawcami  serdecznie podziękowali nauczycielom i uczniom Ekonomika, oraz  obdarowali własnoręcznie wykonanymi upominkami , ponieważ było to dla nich ciekawe doświadczenie które na długo  zapamiętają.

 Słowa podziękowania należą się  również  dla pani Moniki Makarewicz oraz  młodzieży z klas gastronomicznych która upiekła pierniki.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy podzielić się wiedzą i doświadczeniem z młodszym pokoleniem  i tym samym sprawić im radość z odkrywania  i nabywania nowych doświadczeń , które będą mogli wykorzystać w życiu codziennym.

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie