foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20191205 113438W ramach współpracy z Państwową Szkołą Wyższą im.  Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, 5 grudnia b.r. uczniowie z klasy 1htg, 2m i 3m, kształcący się na kierunku technik hotelarstwa, uczestniczyli w Targach Turystycznych zorganizowanych przez studentów Turystyki i Rekreacji po opieką pani dr Edyty Kozłowskiej.

Podczas tego typu spotkań studenci uczą się praktycznego wykorzystania zdobytej w trakcie studiów wiedzy, a  uczniowie naszej szkoły mają okazję zapoznać się z ofertą turystyczną świata i poszerzyć swoje horyzonty myślowe. Na zwiedzających czekały niezwykłe atrakcje- konkursy, degustacje, tańce, ciekawe w formie, jak i treści materiały informacyjne oraz pamiątki od studentów wcielających się w rolę wystawców.

Opiekę nad młodzieżą sprawowały nauczycielki: Elżbieta Horodecka, Wioleta Kuliczanka i Mariola Kurzyńska.

Serdecznie dziękujemy studentom, ich opiekunowi oraz władzom uczelni za zaproszenie na tę uroczystość.

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie