foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

80691968 769420453574900 8004756409000394752 n11.12.2019 r. -  w związku z zaproszeniem nas przez Związek Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Białej Podlaskiej – uczniowie naszej szkoły, pod opieką p. Agnieszki Brodackiej-Hordejuk, uczestniczyli w „ Spotkaniu Wigilijnym” związku, które odbyło się w sali widowiskowo – konferencyjnej BCK im. B. Kaczyńskiego przy ul. Brzeskiej 41 w Białej Podlaskiej. Podczas tego spotkania mieliśmy okazję przełamać się opłatkiem z zarządem i członkami związku oraz zaproszonymi gośćmi. Obejrzeliśmy fragment spektaklu wg Z. Kossak Szczuckiej w wykonaniu Klubu Seniora Eureka. Następnie zjedliśmy wspólny obiad, po którym odbył się Koncert Bożonarodzeniowy w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Na zakończenie wszyscy wspólnie graliśmy i śpiewaliśmy kolędy oraz inne pieśni.

Podczas spotkania nie zabrakło św. Mikołaja, który wręczał wszystkim drobne upominki, wśród których były także świąteczne pierniki, przygotowane przez uczniów naszej szkoły  klas hotelarskich i gastronomicznych pod opieką nauczycieli: p. W. Kuliczanki, p. M. Makarewicz, p. M. Przywuskiej, p. A. Sęczyk. Pani Maria Skonieczna z Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Białej Podlaskiej podziękowała nam za przybycie. Podkreśliła istotę spotkań międzypokoleniowych, podczas których możemy wymieniać się doświadczeniami, wspierać się oraz wzajemnie ubogacać, spędzając przy tym miło czas.

 

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz