foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

78954684 979266402453468 4207076459644190720 n10.12.2019 r. uczniowie naszej szkoły, pod opieką p. Agnieszki Brodackiej- Hordejuk  oraz p. Agnieszki Celmer, wybrali się do Domu Pomocy Społecznej w Kozuli. Celem wizyty było przybliżenie mieszkańcom i pracownikom tego szczególnego miejsca atmosfery świątecznej. Przyczynił się do tego przygotowany przez nas Koncert Bożonarodzeniowy oraz pierniczki świąteczne, przygotowane przez naszych uczniów z klas gastronomicznych i hotelarskich  pod opieką p. Wiolety Kuliczanki, Moniki Makarewicz , Agnieszki Sęczyk, Małgorzaty Przywuskiej , które na zakończenie koncertu wręczyliśmy pracownikom i podopiecznym tego szczególnego miejsca.

Wydarzenie to było okazją do integracji społecznej. Podopieczni i pracownicy  Domu Pomocy Społecznej w Kozuli włączyli się we wspólne kolędowanie. Wśród repertuaru znalazły się m. in. ,,W żłobie leży”, ,, Wśród nocnej ciszy” , ,, Nie było miejsca dla Ciebie”, ,, Last Christmas ”, „ Mario, czy już wiesz…”, „ Misletoe ”,     „ Uciekali ”, „W żłobie leży ”, „ Zaśnieżone miasta”, „ Dzisiaj w Betlejem”. Mogliśmy też wysłuchać przepięknych wierszy w wykonaniu naszych uczniów, wprowadzających nas w klimat Świąt: ,,W dzień Bożego  Narodzenia”, „ Życzenia na Boże Narodzenie”, „ Gwiazdka”, ,, Chleb miłości” , „ Magiczne bombki ”,           „ Kiedy dziecko się rodzi…”. Wojciech Maksymiuk oraz Kami Czyżak uświetnili koncert przepiękną grą kolęd na akordeonie. Wydarzenie to wprowadziło nas w chwilę zadumy i zastanowienie się nad tym, co jest w życiu najważniejsze. Koncert poprowadziły uczennice klasy 2Tt – Martyna Błaszczyk oraz Dominika Chwedczuk. Na zakończenie Pani Dyrektor Domu Opieki Społecznej - Anna Skerczyńska - podziękowała nam za przybycie i wyraziła nadzieję, że Koncert Bożonarodzeniowy w wykonaniu uczniów naszej szkoły stanie się już u nich coroczną tradycją.

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz