foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

12Uczniowie klas pierwszych, w ramach lekcji wychowawczych, w pierwszym semestrze spotykali się ze szkolnym Rzecznikiem Praw Ucznia. W czasie tych zajęć rozmawiali o swoich prawach i obowiązkach oraz uczestniczyli w eliminacjach do szkolnego konkursu na temat praw dzieci i uczniów. Wyłonieni przedstawiciele klas wzięli udział w II etapie konkursu, który odbył się podczas Maratonu Pisania Listów     z Amnesty International.

Zwycięzcą konkursu „Prawa dziecka i ucznia” zorganizowanego przez szkolnego Rzecznika Praw Ucznia, został w tym roku uczeń klasy 1f TG Adrian Winiarek. Drugie miejsce przypadło - Dominice Piętka z klasy 1 Tl TG, a trzecie - Paulinie Kowal z klasy 1h TG. Wymienieni pierwszoklasiści wykazali się wysoką znajomością Statutu Szkoły oraz Konwencji o Prawach Dziecka. Serdecznie całej trójce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia: Tomasz Gustyn, Szkolne Koło Fotograficzne "KADR"

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz