foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

314 lutego klasy Ia TG, Is TG i Ir TG udały się na wycieczkę do Warszawy. Głównymi atrakcjami rekreacyjnego wyjazdu były: Escape Room, Stadion Zimowy Narodowy oraz park trampolin.

 W Escape Room uczestnicy zostali podzieleni na grupy i zamknięci na 60 min. w pomieszczeniu pełnym zagadek. Cel był prosty - wszyscy musieli ze sobą współpracować, aby pokonać przeszkody i wydostać się z pokoju. Escape room to świetna zabawa dla każdego, która sprawdza umiejętność współpracy. Każda z grup została wprowadzona do innego tajemniczego pokoju o nazwach INTERACTIV, OLIMP, SPISEK KARDYNAŁA.

Jak to jest?

 Niby normalny pokój a po chwili jednak zauważacie, że nie jest to zwykły pokój – znajduje się w nim kilka dziwnych, pozornie niepasujących do siebie przedmiotów. Widzicie też ekran komputera, na którym odmierzany jest czas. Z każdą sekundą czujecie, że musicie za wszelką cenę rozgryźć jak wydostać się z pokoju. Rozglądacie się uważniej i odnajdujecie kolejne wskazówki – zagadki, które mogą okazać się pomocne przy planie ucieczki z pokoju. I to wszystko w realnym świecie.

Po wyczerpującym wysiłku umysłowym uczniowie udali się na lodowisko,  na Stadionie Narodowym,  gdzie świetnie bawili się na lodowej tafli. Dla wielu  był to pierwszy kontakt z łyżwami i jazdą na lodzie. Nikogo jednak nie zraził ten fakt, bo każdy mógł spróbować swych sił w jeździe solo i grupowo, figurowo i na sportowo. Zabawa na lodzie dostarczyła wszystkim wiele radości i przypomniała o tym, że mimo niesprzyjającej pogody ciągle mamy zimę.

I wreszcie… zmęczeni ale gotowi na dalsze atrakcje uczestnicy wyjazdu trafili do parku trampolin HANGAR 646.

Pobyt w parku trampolin sprzyjał wyrobieniu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił młodzieży, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni.

Nad całością wycieczki czuwały: p. Chwedoruk Mariola, p. Gałązka Anna i p. Szot Agnieszka.

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie