Świąteczna Paczka Ekonomika1Akcja „Świąteczna Paczka Ekonomika” jest już wpisana w tradycję naszej społeczności szkolnej w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Również w tym roku szkolnym udało się zorganizować zbiórkę pieniężną, która miała na celu wesprzeć najbardziej potrzebujące rodziny naszych uczniów, a także uwrażliwić naszą młodzież na potrzeby drugiego człowieka w okresie bożonarodzeniowym. Dzięki hojności nauczycieli i uczniów z całej szkoły przygotowaliśmy wspólnie paczki rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji. Mamy nadzieję, że ten drobny gest sprawi im radość. Składamy podziękowania wszystkim osobom, które włączyły się do akcji. Pamiętajmy, że „nie liczy się to, ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.

Organizatorami akcji byli: p. Anita Jasieńczuk, p. Wioleta Kuliczanka, p. Agnieszka Brodacka-Hordejuk, p. Justyna Krupa, p. Agata Turska.

Świąteczna Paczka Ekonomika2