ZŁOTA "N"

Zgodnie z porozumieniem zawartym pomiędzy Samorządem Uczniowskimi i Dyrekcją Szkoły oraz pozytywną opinią Rady Pedagogicznej, od marca 2017 roku systematycznie będzie nagradzana 100% frekwencja.

REGULAMIN

1. Każdy uczeń, który w danym miesiącu nie spóźni się i nie opuści żadnej godziny lekcyjnej otrzyma od wychowawcy BILET 100% FREKWENCJI.
  2. Uczeń, który przewiduje 100% frekwencję zgłasza ten fakt wychowawcy, możliwie najwcześniej na początku miesiąca otrzymuje Bilet.
  3. Uczeń wykorzystuje BILET w kolejnym miesiącu, dowolnego dnia.
  4. BILET upoważnia do zwolnienia z odpowiedzi ustnej, niezapowiedzianej kartkówki, posiadania pracy domowej zadanej
    z dnia na dzień lub braku zeszytu i innych przyborów , stroju na lekcje wychowania fizycznego.
  5. Uczeń pilnuje, aby wybranego przez niego dnia BILET został podpisany przez nauczyciela na początku pierwszej lekcji. W innym przypadku nie można z niego skorzystać w tym dniu.

Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje

Dyrekcji oraz Radzie Pedagogicznej