foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 20220513 102908W dniach 8-14 maja 2022r. uczniowie naszej szkoły: Patrycja Panasiuk, Basia Maksymiuk, Błażej Karpiuk i Kuba Skrzypowski pod opieką nauczycieli: Iwony Kalenik, Iwony Daniłoś, Krzysztofa Doroszuka i Jacka Kulpy wzięli udział w projekcie „ECO EXPERIENCE IN EUROPEAN SCHOOLS” ERASMUS+ w Xanthi (północno-wschodnia Grecja).

            Było to kolejne ze spotkań uczestników biorących udział w projekcie – Polski, Rumunii, Portugalii, Turcji i Grecji. Tematem działań było poszerzanie i promowanie wiedzy w zakresie działań pro-ekologicznych.

            Oprócz aspektu edukacyjnego, doskonalenia umiejętności językowych, uczestnicy projektu mieli okazję zwiedzić ciekawe miejsca w regionie (m. in. ruiny miasta Philippi znajdujące się na liście światowego dziedzictwa UNESCO, jaskinia Alistrati, miasto Paradeisos, muzeum archeologiczne w mieście Avdera, wyspę Thassos, Centrum Edukacyjne Vistonida), poznać kulturę Grecji oraz spróbować regionalnych dań.

            Bardzo dziękujemy naszym gospodarzom ( Gymnasio Genisea Xanthi) za bogaty program, wspaniałą organizację spotkania i z niecierpliwością czekamy na rewizytę.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz