foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

received 452717610272068Jak co roku, w okresie przedświątecznym,  gościliśmy w naszej szkole przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Białej Podlaskiej oraz uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej. Dzieci z niecierpliwością czekały na zorganizowane im w naszej szkole warsztaty piernikowe. Miały one okazję poznać tradycje związane z wypiekiem ciasta piernikowego. Mogły wcielić się w rolę cukierników podczas wypiekania i dekorowania lukrem, kolorowymi ozdobami z masy cukrowej, posypkami oraz cukierkami pierników w kształcie bombek i choinek. Wykonywane zadania sprawiały dzieciom wiele radości.

Zajęcia zostały przygotowane przez uczniów klas hotelarskich i gastronomicznych pod opieką koordynatorów warsztatów- p. Wiolety Kuliczanki, Moniki Makarewicz i Bożeny Zajdel.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz